Rüyada pırlanta ve zümrüt görmek

Birhan Z.(43) - Şanlıurfa sordu : "rüyada pırlanta ve zümrüt görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada pırlanta ve zümrüt görmek, bol kazanca, becerikli bir insana, sevince erişileceğine, problemlerden uzak kalacağına, zengin kimseye, önemli kuvvet sahibi olmaya, verdiği sözüne sadık kalacağına, taleplerin yerine geleceğine, hoşsohbet yaşlı kadına, iyi kısmete, bereketli zamanlara delalet eder. Ender olarak da karışık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, düşmanlıktan emin olunacağına, zalim bir kişiye, kederden kurtulamamaya, can sıkıcı bir hale gelmeye delalet eder. Bazen de rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlukla birlikte ulaştığı büyük güce, uğraş vererek kazandığı ferahlığa, zorlukların ardından kavuştuğu zenginliğe, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği itibarlı mertebeye delalettir.

"Rüyada pırlanta ve zümrüt görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizi ile alakalı bilinmesi gerekenler

rüyada pırlanta ve zümrüt görmek
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının ortalama üçte birini, farklı bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu kati suretle değerlendirilmeli, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyanın manasını bilmesi icap eder.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif hisler pozitif hislerden güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada pırlanta ve zümrüt görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.