Rüyada pırlanta yüzüğün kırılması

Kadihan G.(27) - Konya sordu : "rüyada pırlanta yüzüğün kırılması açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada pırlanta yüzüğün kırılması, güvende yaşamaya, memuriyette makama gelineceğine, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, iyi bir eşe, becerikli bir insana, aşk hayatının iyi olacağına, yağmura, şana ermeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sevinmeye, hoşgörülü orta yaşlı tanıdığa delalet eder. Bazen de fenalığını saklayan dosta, kaprisli bir amire, üzülmeye, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, korkuya olmasına delalet eder. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntı çekerek kavuştuğu daha iyi kazanca, zorlukların ardından kavuştuğu beceriye, meşakkatle hayalini kurduğu toplu paraya, sıkıntıya düşerek istediği ganimete işaret eder.

"Rüyada pırlanta yüzüğün kırılması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabirleri ile ilgili merak edilenler

rüyada pırlanta yüzüğün kırılması
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve bugün de önemini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada pırlanta yüzüğün kırılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.