Rüyada pişmiş döner görmek

Bülent Z.(31) - Muğla sordu : "Dün tuhaf bir rüya gördüm. rüyada pişmiş döner görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada pişmiş döner görmek, sağlıklı bir ömre, eli açık insana, zenginliğe, devlette mevkiye geleceğine, mutluluğa, külfetsiz kazanılan rızka, emniyetli olmaya, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, planların yerine geleceğine, üne erişmeye, iyi gelire işarettir. Ayrıca kederden sıyrılamamaya, zulüm görmeye, ticaret alanında sıkıntıya, hilekar yöneticiye, yoksulluğa yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek beklediği az olan kazancının artacağına, cefa çekerek beklediği itibarlı mertebeye, zahmet çekerek ümit ettiği iyi bir geleceğe, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu itibarlı mertebeye delalet eder.

"Rüyada pişmiş döner görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabir edilmesi hakkında merak edilenler

rüyada pişmiş döner görmek
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle tabirden rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel sorunlara sebep olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyalarda bir iç ses vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada pişmiş döner görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.