Rüyada pişmiş yumurta görmek ne anlama gelir

Yekbun A.(44) - İstanbul sordu : "rüyada pişmiş yumurta görmek ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada pişmiş yumurta görmek ne anlama gelir, sevince ermeye, zengin tanıdığa, elinden her iş gelen bir kimseye, kendisini sevenlerle muhabbete, hayırlı akrabaya, külfetsiz elde edilen rızka, kısa sürede alınacak iyi gelişmelere, kazanılan ganimete, ferahlamaya, hayırlı işler yapacağına, memuriyette mevkiye çıkacağına yorulmaktadır. Bunlarla birlikte ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, zarar görülmesine, kötü niyetli kişi tarafından zarar görmeye, içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşılacağına, iyi hali yitirmeye delalettir. Kimi rüya uzmanları dediler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak hayalini kurduğu ganimete, uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu ticari kazanca, sıkıntı sonrasında beklediği itibarlı mertebeye, başarısızlıktan sonra umduğu şerefe işaret eder.

Rüyanızın yorumu hakkında bilinmeyenler

rüyada pişmiş yumurta görmek ne anlama gelir
  • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz illerin, yabancı kişilerin isimlerini söyler.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada pişmiş yumurta görmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.