Ruyada pıyango bıletı gormek

Mehmet M.(41) - Van sordu : "İyi sabahlar, ruyada pıyango bıletı gormek açıklar mısınız? "

Ruyada pıyango bıletı gormek, temiz paraya, zorluk çekmeden elde edilen paraya, hayırlı uğraşlara, cömert insana, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, ferahlamaya, finansal külfeti olan bir kimseden kurtulmaya, hoşsohbet genç kişiye, bol kazanca, şöhrete erişileceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna delalet eder. Olumsuz yorum olarak yoksulluğa, kötü huylu bir kimse eliyle zarar görmeye, içinden çıkılması zor bir sorunla karşılaşılacağına, sırların açığa çıkacağına, sağlığın tehlike altında olduğuna işaret eder. Kimi yorumcular şöyle yorumlarlar: Bu rüya mağlubiyetten sonra istediği zenginliğe, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu büyük güce, sıkıntı sonrasında istediği toplu kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak istediği daha iyi kazanca işaret eder.

"Ruyada pıyango bıletı gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı konusunda bilmeniz gerekenler

ruyada pıyango bıletı gormek
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: "Ruyada pıyango bıletı gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.