Rüyada polise ateş etmek

Feriha K.(44) - Ankara sordu : "rüyada polise ateş etmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada polise ateş etmek, ikili ilişkilerde mutluluğa, ilişkisinin iyi gittiğine, bol berekete, bonkör yabancıya, sevince kavuşulacağına, kazanılan paraya, rahatlığa, aydınlık geleceğe, mülke gelecek fazlalığa, sözüne bağlı kalacağına, kısa sürede öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye delalet eder. Bir diğer yoruma göre de hilekar akrabaya, ferahının kaçacağına, istenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, sıkıntıya hayata, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler derler ki: Bu rüya sıkıntıya düşerek özlediği itibarlı mertebeye, zahmetle ulaştığı onura, umudunu yitirdikten sonra istediği onura, zorluklara göğüs gererek hak ettiği itibarlı mertebeye delalettir.

"Rüyada polise ateş etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada polise ateş etmek
  • Yaklaşık olarak gece boyunca iki saate yakın rüya görülür.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Zihnimiz bedenimizin gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada polise ateş etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.