Rüyada polise şikayet

Celal G.(30) - İstanbul sordu : "Bulamadığım hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde bulunuyor ancak rüyada polise şikayet yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada polise şikayet, arzu edilen kuvvete, sağlığını kazanmaya, iyi gelire, zengin memura, faydalı işler gerçekleştireceğine, maddi zorluklardan kurtulmaya, dostlarıyla birlikte yaşamaya, şöhrete ermeye, rızkın verimli olacağına, dostluklarında huzura, ilişkisinin yolunda olduğuna işarettir. Bir diğer yoruma göre de yalancı amire, sırların ortaya çıkacağına, sıkıntılı yaşama, sıhhatin tehlike altında olduğuna, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorlukların ardından hayalini kurduğu toplu paraya, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği rahatlığa, meşakkatle birlikte istediği servete, cefa ile birlikte ulaştığı az olan kazancının artacağına yorulmaktadır.

"Rüyada polise şikayet" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları ile ilgili bilinmeyenler

rüyada polise şikayet
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Yaklaşık bir insanın hayatının ortalama 3te 1ini, başka bir yorumla ortalama 75 senelik bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada polise şikayet" yazısı izinsiz kopyalanamaz.