Rüyada polise yakalandığını görmek

Irazca P.(19) - Antalya sordu : "Web sitenizi bir kaç aydır gün aşırı okudum. İki gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada polise yakalandığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada polise yakalandığını görmek, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli haber duymaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, hayali kurulan bir mutluluğa, parasal yükü bulunan birinden uzaklaşılacağına, sevince, refah dolu yarınlara, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, isteklerin yerine geleceğine, işte mertebeye ulaşacağına, gelirin bereketli olacağına, iyi uğraşlara delalettir. Bazen de rahatı kaybetmeye, kıymet yitirmeye, saklanansırların meydana dökülmesine, üzülmeye, karışık bir problemle yüzleşileceğine işarettir. Kimi zaman da rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda beklediği büyük güce, uzun bir bekleyişin sonunda özlediği galibiyete, zahmetle hayalini kurduğu haysiyete, ümitsizlikten sonra kazandığı daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada polise yakalandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada polise yakalandığını görmek
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumlayanın kati suretle rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra %90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.

Yasal Uyarı: "Rüyada polise yakalandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.