Rüyada polisle dövüşmek

Emrah N.(47) - Erzurum sordu : "Kesinlikle rakipleri arasında en detaylı rüya yorumları web sitesi ruyadanegormek. Aradığım nerdeyse tüm tabirler web sitenizde yer buluyor ancak rüyada polisle dövüşmek açıklar mısınız? "

Rüyada polisle dövüşmek, istenilen güce ermeye, verdiği söze sadık duracağına, mutluluğa kavuşmaya, güzel kısmete, sorunlardan arınmış olacağına, arkadaşlarıyla iyi geçinmeye, manevi yükü olan akrabadan kurtulmaya, yağmura, huzur bulmaya, imrenilen bir ilişkiye, kazançlı atılım gerçekleştireceğine yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da istenmeyen bir problemle yüzleşileceğine, hilekar yöneticiye, ferahının bozulacağına, sağlığın tehlike altında olduğuna, çözümü zor bir sorunla yüzleşileceğine delalet eder. Kimi ulemalar şöyle tabir ederler: Görülen rüya uğraş vererek hayalini kurduğu hayra, yenilgiden sonra kavuştuğu mala, uzun süren çabaların sonunda hak edilen mevkiye, kaybettikten sonra ümit ettiği servete işarettir.

"Rüyada polisle dövüşmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları konusunda merak edilenler

rüyada polisle dövüşmek
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle tabirden kişinin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere yol açabilecek yorumlamalardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Yaklaşık olarak gecede iki saate yakın rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada polisle dövüşmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.