Rüyada polislerle çatışmak

Seliyha R.(32) - Şanlıurfa sordu : "Geçen gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada polislerle çatışmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada polislerle çatışmak, mutluluğa, yüksek ticari kazançlara, yakın zamanda öğrenilecek sevindirici havadis öğrenmeye, mülke gelecek artışa, getirili girişimler yapacağına, büyük makama çıkacağına, sakin olacağına, üne ermeye, iyi uğraşlara, arzuların gerçekleşeceğine, sağlıklı hayata delalettir. Kimi zaman da üzülmeye, düşmanlığını gizleyen akrabaya, sıhhatin yitirileceğine, ticaret alanında sıkıntıya, sıkıntı verici bir sorunla yüzyüze gelineceğine delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle dediler: Bu rüya cefa çekerek ulaştığı onura, cefa çekerek hasret duyduğu hayra, cefa çektikten sonra özlediği zenginliğe, zorlukları aşarak kazandığı mala işarettir.

"Rüyada polislerle çatışmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada polislerle çatışmak
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Uykuda görülen simalar hayatımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahminen 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini 75 yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. oynatılamaz.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada polislerle çatışmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.