Rüyada puhu kuşu görmek

Serkan G.(25) - İstanbul sordu : "iyi geceler; rüyada puhu kuşu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada puhu kuşu görmek, devlette mevkiye gelineceğine, manevi külfeti bulunan akrabadan kurtulmaya, beklentilerin hayata geçeceğine, yüksek ticari kazançlara, paranın bereketli olacağına, emniyetli yaşamaya, şöhrete sahip olunacağına, kolay kazanılan ziynete, mala gelecek berekete, hayırlı akrabaya, mutluluk dolu günlere delalet eder. Bir diğer yoruma göre de ferahının bozulacağına, korkuya olmasına, sırların açığa çıkacağına, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, mutsuzluktan sıyrılamamaya yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu rüya hatalarının ardından gözlediği beceriye, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu paraya, zahmetle birlikte hayalini kurduğu hayra, mağlubiyetten sonra düşlediği temiz rızka yorulur.

"Rüyada puhu kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı hakkında en sık sorulanlar

rüyada puhu kuşu görmek
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. pek çok etken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Tabirlerin yol gösterici olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, ipuçlarına bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular yaşarlar.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Yaklaşık olarak bir gecede birkaç saat rüya görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada puhu kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.