Rüyada rakam görmek

İlksen İ.(48) - Gaziantep sordu : "İyi günler; rüyada rakam görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada rakam görmek, sağlığa, parasal yükü bulunan akrabadan uzak durulacağına, zorluk çekmeden kazanılan mala, şöhrete erişileceğine, arzuların gerçekleşeceğine, sevineceğine, hüner sahibi bir insana, işyerinde terfiye, feraha kavuşmaya, hayırlı işler ile meşgul olacağına, mutluluğa işaret eder. Olumsuz anlamda sıkıntılı hayata, iyi hali kaybetmeye, korktuğundan emin olmaya, ticaret alanında başarısızlığa, yalancı bir kişiye işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya ümitsizlikten sonra istediği haysiyete, zorlukla birlikte kazandığı iyi bir geleceğe, meşakkatle birlikte hasret duyduğu daha sağlıklı bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği saygınlığa delalet eder.

"Rüyada rakam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada rakam görmek
  • Yaklaşık her gece bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüya yorumlayanın maneviyatının güçlü olması gerekir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu kati suretle hatırlanmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada rakam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.