Rüyada rastgele ateş etmek

Nasıf İ.(23) - Bartın sordu : "Geçen gün rüya gördüm. rüyada rastgele ateş etmek yorumlar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada rastgele ateş etmek, işte makama gelineceğine, eşiyle birlikte gülmeye, verilen sözün yerine getirileceğine, kazançlı atılım gerçekleştireceğine, bol kazanca, aşk hayatının iyi olacağına, finansal yükü bulunan dosttan uzaklaşmaya, vefakar dosta, şana sahip olmaya, güzel şansa, özlemi duyulan bir kazanca yorulur. Nadiren de çözümü karmaşık bir problemle karşılaşılacağına, korktuğu şeyden emin olmaya, kıymet düşmesine, üzücü bir problemle karşılaşılacağına, hilekar insana delalettir. Farklı düşünen alimler şöyle yorumlarlar: Bu rüya zorlukla özlediği nimete, uzun süren çabaların sonunda kazandığı daha iyi bir hayata, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği saygınlığa, zorluklara göğüs gererek hak edilen toplu paraya işarettir.

"Rüyada rastgele ateş etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada rastgele ateş etmek
  • Belirgin bir olay görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Zihnimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Rüyalarda karşılaşılan yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Uyandıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuçta rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sıkıntılara sebep olabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Yaklaşık bir kişinin ömrünün tahmini üçte birini, farklı bir yorumla ortalama 75 senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada rastgele ateş etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.