Rüyada reçel yaptığını görmek

Havva T.(29) - Aydın sordu : "rüyada reçel yaptığını görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada reçel yaptığını görmek, karlı işler içinde bulunacağına, sevdikleriyle yaşamaya, güler yüzlü yaşlı kimseye, özlemi duyulan bir ilişkiye, verdiği sözüne sadık olacağına, mutluluk dolu zamanlara, işte mevkiye gelineceğine, zengin kadına, kazanca gelecek fazlalığa, paranın temiz olacağına, gönül ilişkilerinde mutluluğa işaret eder. Olumsuz yorum olarak korkulanın olmasına, sıkıntıdan sıyrılamamaya, sefalete, düşmanlığını göstermeyen kişiye, ticari başarısızlığa delalet eder. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında hak edilen nimete, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu başarıya, ümitsizlikten sonra kazandığı mülke, zorlanarak özlediği rahata delalettir.

"Rüyada reçel yaptığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada reçel yaptığını görmek
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle tabirden rüya görenin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere yol açabilecek yorumlamalardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vs. bir çok parametre üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi icap eder.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada reçel yaptığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.