Rüyada renk renk araba görmek

Özlem T.(25) - İstanbul sordu : "Bir iki gece önce bir rüya gördüm. rüyada renk renk araba görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada renk renk araba görmek, üne sahip olunacağına, merhametli evlada, bol şansa, hayırlı işler yapacağına, yararlı işler ile meşgul olacağına, sevenleriyle birlikte gülmeye, işte makama ulaşılacağına, temiz ganimete, özlemi duyulan bir kazanca, sağlığa, sevecen orta yaşlı adama yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da üzüntüden kurtulamamaya, muhtaç duruma düşmeye, çözümü karmaşık bir problemle yüzyüze gelineceğine, iyi hali kaybetmeye, fenalık görmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan yorumcular şöyle dediler: Görülen rüya sıkıntıyla düşlediği servete, yardım alarak kavuştuğu beceriye, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu şöhrete , cefa ile birlikte hak edilen beceriye işaret eder.

"Rüyada renk renk araba görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumlanması konusunda merak edilenler

rüyada renk renk araba görmek
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada renk renk araba görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.