Rüyada ruh gelmesi

Hürkan İ.(21) - Bursa sordu : "rüyada ruh gelmesi açıklar mısınız? "

Rüyada ruh gelmesi, devlette mertebeye yükseleceğine, yüksek talihe, gelirin bereketli olmasına, hayırlı işlere, faydalı işler gerçekleştireceğine, hoşsohbet yaşlı tanıdığa, emniyetli olmaya, bereketli günlere, ilişkisinin iyi olacağına, ticari kazancı yüksek işler gerçekleştireceğine, ikili ilişkilerde huzura işarettir. Nadiren de saklanansırların ortaya çıkmasına, huzurunun kaçacağına, çözümü zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, kıymet yitirmeye, sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine işarettir. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu çektiği zorlukların sonunda umduğu haysiyete, zorlanarak kavuştuğu müjdeye, uğraş vererek düşlediği huzura, cefa çekerek kazandığı hayra yorulmaktadır.

"Rüyada ruh gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumları ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada ruh gelmesi
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ruh gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.