Rüyada ruj satın almak

Sergün F.(43) - Sivas sordu : "rüyada ruj satın almak yorumlar mısınız? "

Rüyada ruj satın almak, sosyal yaşamda tatmine, şöhrete kavuşmaya, finansal külfeti olan insandan uzak durmaya, huzurlu olmaya, faydalı işlere, işyerinde terfiye, mutlu olmaya, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, cömert amire, hayırlı işler ile meşgul olacağına, sağlıklı bir ömre işaret eder. Bazen de değer yitirmeye, kötü huylu kişi tarafından zarar görmeye, üzülmeye, parasal kayba, ferahının bozulacağına işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda kazandığı zenginliğe, umudunu kestikten sonra elde ettiği müjdeye, sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu feraha, zorlukların ardından özlediği hünere işarettir.

"Rüyada ruj satın almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada ruj satın almak
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin tabirini bilmesi gerekmektedir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle tabirden rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sorunlara neden olabilecek yorumlamalardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada ruj satın almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.