Rüyada saç taç takmak

Serkan B.(44) - Kayseri sordu : "Geçen gün tuhaf bir rüya gördüm. rüyada saç taç takmak yorumlar mısınız? "

Rüyada saç taç takmak, külfetsiz kazanılan rızka, fakirlikten kurtulmaya, aşk hayatında feraha, emniyette kalmaya, becerili bir kimseye, salih arkadaşa, görgülü orta yaşlı insana, rahatlamaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, işte makama geleceğine, getirili iş gerçekleştireceğine delalettir. Bir diğer yoruma göre de rahatının bozulacağına, huzuru kaybetmeye, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, fena huylu bir tanıdık tarafından zarar görmeye, korkulanın gerçekleşmesine delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte hak edilen servete, hatalarının ardından umduğu haysiyete, zorlukların ardından düşlediği iyi bir geleceğe, çektiği zorlukların sonunda hak edilen rahatlığa delalettir.

"Rüyada saç taç takmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada saç taç takmak
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi gerekir.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada saç taç takmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.