Rüyada saçını bıçakla kesmek

Cem Ş.(25) - Muğla sordu : "Bir iki gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada saçını bıçakla kesmek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada saçını bıçakla kesmek, mutlu zamanlara, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, görgülü orta yaşlı yabancıya, iyi uğraşlara, külfetsiz elde edilen ziynete, ferahlamaya, karlı atılımlar içinde bulunacağına, sevince kavuşmaya, duygusal hayatın iyi gittiğine, üne ermeye, taleplerin gerçekleşeceğine delalet eder. Bir diğer yoruma göre de ferahının kaçacağına, üzüntü duymaya, kötü bir olayla karşılaşılacağına, ticari kayba, sıhhatin kötüleşeceğine işarettir. Bazı durumlarda da alimler şöyle derler: Bu rüya sıkıntı sonrasında hak edilen haysiyete, kaybettikten sonra kavuştuğu başarıya, zorlukla birlikte ümit ettiği toplu paraya, yenilgiden sonra hasret duyduğu temiz rızka yorulur.

"Rüyada saçını bıçakla kesmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada saçını bıçakla kesmek
  • Ortalama bir kişinin ömrünün yaklaşık üçte birini, başka bir yorumla tahmini 75 senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşantımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyanın anlamını bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada saçını bıçakla kesmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.