Rüyada saçının bir kısmının kesildiğini görmek

İzzet R.(47) - İzmir sordu : "Tartışmasız hazırlanmış en güvenilir rüya yorumları internet sitesi burada. Evvelsi gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada saçının bir kısmının kesildiğini görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada saçının bir kısmının kesildiğini görmek, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, getirili girişim içinde bulunacağına, arkadaşlarıyla mutlu olmaya, hayali kurulan bir kazanca, mutluluk dolu geleceğe, kolay kazanılan ganimete, bir kaç hafta içinde alınacak hayırlı habere, sevince ermeye, emniyetli kalmaya, ettiği yeminini tutmaya, mutlu olmaya delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da fakirliğe, ticari sıkıntıya, kedere düşmeye, üzücü bir problemle yüzleşileceğine, yalancı bir kimseye işarettir. Farklı düşünen yorumcular şöyle tabir ederler: Bu sıkıntıyla hak ettiği zafere, cefa çekerek ulaştığı iyi bir geleceğe, zahmetle birlikte elde ettiği beceriye, uzun süren çabaların sonunda beklediği galibiyete işarettir.

"Rüyada saçının bir kısmının kesildiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumlanması ile ilgili merak edilenler

rüyada saçının bir kısmının kesildiğini görmek
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • Belirli bir olay içeren rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede dokunma ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada saçının bir kısmının kesildiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.