Rüyada saçının bir kısmının sarı olduğunu görmek

Simay Ç.(23) - Diyarbakır sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün yorumlar web sitenizde var ama rüyada saçının bir kısmının sarı olduğunu görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada saçının bir kısmının sarı olduğunu görmek, uzun ömre, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, güvende hissetmeye, getirili işler yapacağına, fakirlikten uzak durmaya, dostlarıyla birlikte eğlenmeye, manevi yükü olan bir kimseden uzak durulacağına, memuriyette mertebeye çıkacağına, feraha, imrenilen güç sahibi olmaya, elinden her iş gelen bir kimseye yorulmaktadır. Ayrıca yalancı kimseye, sıkıntılı yaşama, zulüm görmeye, hoşnutsuz vaziyete gelmeye, kederden sıyrılamamaya işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu feraha, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı galibiyete, ümitsizlikten sonra gözlediği rahata, uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu temiz rızka yorulur.

"Rüyada saçının bir kısmının sarı olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada saçının bir kısmının sarı olduğunu görmek
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada saçının bir kısmının sarı olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.