Rüyada saçının rengini sarı görmek

Arasin Ö.(22) - Şanlıurfa sordu : "rüyada saçının rengini sarı görmek açıklar mısınız? "

Rüyada saçının rengini sarı görmek, iyi uğraşlara, elinden her iş gelen bir kimseye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, iyi gelire, içten davranan orta yaşlı kimseye, büyük makama ulaşılacağına, aydınlık günlere, imrenilen bir başarıya, maddi yükü olan birinden uzaklaşılacağına, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, salih evlada delalettir. Bazen de huzurunun kaçacağına, üzülmeye, sıkıntılı hayata, muhtaç duruma düşmeye, kötülükten emin olunacağına işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan alimler derler ki: Görülen rüya hatalarının ardından elde ettiği rahata, meşakkatle birlikte kazandığı güce, zahmetlerinin meyvesini alarak kazandığı itibara, sıkıntı çekerek ulaştığı varlığa yorulmaktadır.

"Rüyada saçının rengini sarı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın tabir edilmesi hakkında en sık sorulanlar

rüyada saçının rengini sarı görmek
  • Rüya yorumlarının yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Belirli bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada saçının rengini sarı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.