Rüyada saçının sarı boyalı olduğunu görmek

Celal Ü.(43) - İzmir sordu : "Üç gün önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada saçının sarı boyalı olduğunu görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada saçının sarı boyalı olduğunu görmek, mutluluk dolu günlere, güzel kısmete, sevdikleriyle eğlenmeye, külfetsiz kazanılan kazanca, faydalı uğraşlara, kazanılan mala, anlayışlı yaşlı akrabaya, sevince kavuşulacağına, elinden her iş gelen bir kişiye, vefalı dosta, iyi bir eşe delalettir. Başka görüşlere göre de fenalığını saklayan dosta, sıkıntılı hayata, zarar görülmesine, mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, değer kaybetmeye yorulmaktadır. Bir takım ulemalar şöyle tabir ederler: Bu sıkıntıları aşarak hak ettiği iyi bir geleceğe, başarısızlıktan sonra elde ettiği zafere, zorlukların sonrasında kavuştuğu temiz rızka, zamanla hak edilen mülke işaret eder.

"Rüyada saçının sarı boyalı olduğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada saçının sarı boyalı olduğunu görmek
  • Rüyada genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız yerlerin, yabancı kişilerin isimlerini söyler.
  • Uyandıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle tabirden kişinin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sorunlara sebep olabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada saçının sarı boyalı olduğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.