Rüyada saçların alev alması

Serbülent Y.(47) - Erzurum sordu : "rüyada saçların alev alması açıklar mısınız? "

Rüyada saçların alev alması, ticari kazancı yüksek yatırım yapacağına, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, sağlığa, önemli kuvvete, güvenli yaşamaya, ikili ilişkilerde feraha, sorunlardan uzak kalacağına, işyerinde terfiye, sevince ermeye, duygusal yükü olan yabancıdan kurtulmaya, rızkın hayırlı olmasına işaret eder. Kimi zaman da korkulanın başına gelmesine, rahatının bozulacağına, dara düşmeye, kötü huylu bir akraba eliyle fenalık görmeye, saklanansırların meydana döküleceğine delalettir. Kimi zaman da alimler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği huzura, sıkıntıları aşarak elde ettiği mala, meşakkatle birlikte hasret duyduğu huzura, zahmetle birlikte beklediği feraha işaret eder.

"Rüyada saçların alev alması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumları konusunda en çok merak edilenler

rüyada saçların alev alması
  • Rüya yorumları kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle yorumdan rüya görenin nasıl etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sıkıntılara yol açacak tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Ortalama her gece bir iki saat civarı rüya görülür.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalar yorumları konusunda acele edilmemelidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada saçların alev alması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.