Rüyada saçların güzel

Okyar A.(27) - Şanlıurfa sordu : "rüyada saçların güzel yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada saçların güzel, kazancın verimli olmasına, büyük mevkiye geleceğine, hayırlı uğraşlara, ulaşılan güce ulaşmaya, dünyalığa gelecek berekete, hünerli bir kimseye, yakında alınacak iyi haber duymaya, sevince ermeye, kazançlı yatırımlar gerçekleştireceğine, kendisini sevenlerle eğlenmeye, ilişkisinin yolunda olduğuna delalettir. Olumsuz anlamda kötülükten emin olunacağına, üzüntü duymaya, sırların meydana çıkacağına, hilekar tanıdığa, fena huylu bir akraba tarafından fenalık görmeye işaret eder. Bazen de rüya tabircileri şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra beklediği hünere, yenilgiden sonra hayalini kurduğu şöhrete , zorlanarak istediği saygınlığa, zorlukla ümit ettiği beceriye yorulur.

"Rüyada saçların güzel" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamları konusunda en sık sorulanlar

rüyada saçların güzel
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Belirgin bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının yaklaşık 3te 1ini, başka bir tabirle yaklaşık yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada saçların güzel" yazısı izinsiz kopyalanamaz.