Rüyada sağ kolunun kesildiğini görmek

Yeldağ A.(27) - İzmir sordu : "rüyada sağ kolunun kesildiğini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada sağ kolunun kesildiğini görmek, sevecen yaşlı akrabaya, refaha kavuşmaya, arkadaşlarıyla birlikte yaşamaya, duygusal külfeti olan insandan uzaklaşılacağına, rızkın verimli olacağına, mala gelecek berekete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, kazanılan nimete, bol talihe, zengin insana, merhametli dosta yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de sıkıntılı yaşama, sıkıntı verici bir problemle yüzleşileceğine, kötü niyetli bir akraba tarafından fenalık görmeye, üzüntü duymaya, sırların meydana çıkmasına yorulmaktadır. Bazı durumlar için de rüya alimleri şöyle dediler ki: Görülen rüya zorlukları aşarak istediği büyük güce, zahmetle beklediği nimete, mağlubiyetten sonra özlediği huzura, uzun süren çabaların sonunda kazandığı daha iyi bir hayata işaret eder.

"Rüyada sağ kolunun kesildiğini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile ilgili merak edilenler

rüyada sağ kolunun kesildiğini görmek
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Ortalama bir insanın yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir yorumla ortalama yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumları yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, yabancı insanların adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada sağ kolunun kesildiğini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.