Rüyada sağ kolunun koptuğunu görmek

Abdülvedat K.(29) - Diyarbakır sordu : "hayırlı günler; Gördüğüm nerdeyse tüm rüyalar sitenizde yer buluyor fakat rüyada sağ kolunun koptuğunu görmek açıklar mısınız? "

Rüyada sağ kolunun koptuğunu görmek, hayırlı işler gerçekleştireceğine, yüksek şansa, güce, sakin bir hayat sürdüreceğine, beceri sahibi bir kişiye, hayırlı dosta, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, sağlıklı bir ömre, iyi bir eşe, dünyalığa gelecek berekete, fakirlikten kurtulmaya işarettir. Kimi zaman da parasal sıkıntıya, yalancı yabancıya, iyi hali yitirmeye, üzüntü verecek durumla yüzleşileceğine, can sıkıcı duruma düşmeye yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraşarak hasret duyduğu ganimete, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu iyi bir geleceğe, zamanla elde ettiği yüksek mertebeye, sıkıntıları aşarak beklediği huzura işaret eder.

Görülen rüyanın tabiri ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada sağ kolunun koptuğunu görmek
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme becerisine sahibiz.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyanın anlamını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sağ kolunun koptuğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.