Rüyada saka kuşu görmek

Uğur B.(22) - Zonguldak sordu : "İyi akşamlar; Aradığım neredeyse bütün rüyalar burada bulunuyor ancak rüyada saka kuşu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada saka kuşu görmek, varlıklı aile ferdine, hayırlı uğraşlar yapacağına, büyük güce, yüksek ticari kazançlara, kendisini sevenlerle muhabbete, ticari getirisi yüksek iş gerçekleştireceğine, mal varlığına gelecek fazlalığa, verilen sözün yerine getirileceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, üne sahip olunacağına, iyi uğraşlara delalet eder. Bir diğer yoruma göre de kötü huylu bir akraba eliyle zarar görmeye, yalancı bir düşmana, sağlığın kötüleşeceğine, iyi hali yitirmeye, rahatının kaçacağına işarettir. Bazı durumlar için de rüya yorumcuları şöyle dediler: Görülen rüya zorlukları aşarak beklediği huzura, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği hayra, sıkıntı çekerek kavuştuğu daha iyi kazanca, zorlukla kavuştuğu daha çok kazanca işarettir.

"Rüyada saka kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizleri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada saka kuşu görmek
  • Tahminen bir insanın ömrünün ortalama üçte birini, başka bir tabirle ortalama yetmişbeş senelik bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Bazı zaman net olarak bazı zaman da üstü kapalı biçimde geleceğe dair haberler görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada saka kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.