Rüyada sakallı birini öpmek

Ülküsan İ.(30) - Gaziantep sordu : "rüyada sakallı birini öpmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sakallı birini öpmek, yüksek mevkiye çıkacağına, bir kaç gün içinde duyulacak iyi habere, salih çocuğa, güzel uğraşlara gireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, emniyette yaşamaya, istenilen bir başarıya, gelirin hayırlı olmasına, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, fakirlikten iyi duruma geçmeye, güler yüzlü genç akrabaya yorulur. Bunlarla birlikte kötü niyetli bir insan tarafından fenalık görmeye, düşmanlık görülmesine, ticari problemlere, karışık bir olayla karşılaşılacağına, sırların ortaya dökülmesine delalet eder. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek hayalini kurduğu nimete, sıkıntıları aşarak kazandığı temiz rızka, sıkıntıyla düşlediği şerefe, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu daha iyi bir hayata yorulur.

"Rüyada sakallı birini öpmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabiri konusunda merak edilenler

rüyada sakallı birini öpmek
  • Rüyalar kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Beynimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle yorumdan rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere yol açacak değerlendirmelerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sakallı birini öpmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.