Rüyada saksı bitkisi görmek

Nuri B.(30) - Malatya sordu : "Bulamadığım nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde yer buluyor ancak rüyada saksı bitkisi görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada saksı bitkisi görmek, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, emniyetli olmaya, bir kaç hafta içinde alınacak sevindirici habere, vefalı akrabaya, rızkın temiz olacağına, manevi külfeti olan tanımadığı birinden uzak durmaya, güzel gelire, ikili ilişkilerde huzura, kazançlı zamanlara, planların hayata geçeceğine, eşiyle yaşamaya delalettir. Başka görüşlere göre de üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına, bencil bir amire, saklanansırların ortaya döküleceğine, sefalete, kötülükten emin olmaya yorulur. Bazı durumlarda da alimler şöyle derler: Bu rüya sıkıntıya düşerek ulaştığı iyiliğe, verdiği uğraşların sonunda hak edilen refaha, meşakkatle düşlediği ganimete, zorlukların ardından kazandığı daha iyi kazanca yorulur.

"Rüyada saksı bitkisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada saksı bitkisi görmek
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, tanışmadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün tahminen 3te 1ini, farklı bir yorumla ortalama 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya yorumunun mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, emarelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuçta rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabircisinin mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada saksı bitkisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.