Rüyada salon bitkisi görmek

Yener F.(35) - Rize sordu : "rüyada salon bitkisi görmek açıklar mısınız? "

Rüyada salon bitkisi görmek, verimli işler gerçekleştireceğine, sağlıklı yaşamaya, mala gelecek fazlalığa, maddi yükü olan akrabadan kurtulmaya, eli açık yöneticiye, arkadaşlık ilişkilerinde muvaffakiyete, dingin olacağına, sözüne bağlı kalacağına, kısa sürede alınacak müjdeli gelişmelere, hüner sahibi bir kişiye, zahmetsiz kazanılan altına yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da sıhhatin bozulacağına, fenalığını saklayan kimseye, üzüntüden sıyrılamamaya, düşmanından emin olmaya, kaprisli bir düşmana yorulur. Farklı bir açıdan bakan tabirciler derler ki: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra umduğu saygınlığa, umudunu yitirdikten sonra özlediği toplu paraya, yenilgiden sonra kavuştuğu mutluluğa, zorlukların ardından kazandığı başarıya delalet eder.

"Rüyada salon bitkisi görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabiri konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada salon bitkisi görmek
  • Rüya denilen olgu, uykuda yaşanan tuhaf hallerdir
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. bir çok faktör üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada salon bitkisi görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.