Rüyada şans bileti

Ramazan I.(46) - İstanbul sordu : "Selamun aleyküm. Sayfalarınızı bir süredir ilgiyle okuyorum. Evvelsi gece tuhaf bir rüya gördüm. rüyada şans bileti yorumlar mısınız? "

Rüyada şans bileti, yeminini yerine getireceğine, getirili atılım gerçekleştireceğine, hüner sahibi bir kişiye, paraya gelecek fazlalığa, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici havadis öğrenmeye, dostlarıyla mutlu olmaya, sağlıklı yaşamaya, feraha kavuşmaya, mutluluğa ermeye, sevince, yüksek ticari kazançlara işarettir. Ayrıca değer düşmesine, sağlığın kötüleşeceğine, ticaret alanında başarısızlığa, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, fakirliğe delalet eder. Kimi rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Bu rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu toplu kazanca, ümitsizlikten sonra kazandığı iyi bir geleceğe, zorlanarak hak edilen rahata, yenilgiden sonra beklediği servete işarettir.

"Rüyada şans bileti" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada şans bileti
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Düş diye adlandırılan şey, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının tahmini üçte birini, farklı bir tabirle ortalama 75 yıllık bir ömrün 25 yılını uykuda tüketir.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumlayan, mutlak suretle yorumdan rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara neden olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada şans bileti" yazısı izinsiz kopyalanamaz.