Rüyada sarı araba aldığını görmek

Umut N.(36) - Muğla sordu : "hayırlı geceler; Yorumlarınızı bir kaç zamandır yakından okuyorum. Geçen gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada sarı araba aldığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sarı araba aldığını görmek, getirili girişim yapacağına, emniyette olmaya, iyi şansa, hayırlı işler yapacağına, yağmura, üne erişileceğine, uzun ömre, dingin bir hayat sürdüreceğine, becerikli bir kişiye, istenilen bir başarıya, cömert adama delalet eder. Bazen de sevimsiz bir hale düşmeye, korkulanın başına gelmesine, sıkıntılı hayata, kötü niyetli bir akrabaya, fenalığını saklayan amire delalet eder. Farklı düşünen ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya hatalarının ardından umduğu hayra, meşakkatle birlikte umduğu ganimete, cefa ile birlikte ümit ettiği müjdeye, zorlukların ardından hayalini kurduğu ticari kazanca işaret eder.

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile alakalı merak edilenler

rüyada sarı araba aldığını görmek
  • Araştırmalar insanların ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka sonuçta rüya görenin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada sarı araba aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.