Rüyada sarı pantolon almak

Gökhan Ü.(46) - Mardin sordu : "ruyadanegormeki kısa bir süredir ilgiyle inceliyorum. Gördüğüm neredeyse tüm tabirler web sitenizde bulunuyor fakat rüyada sarı pantolon almak yorumlar mısınız? "

Rüyada sarı pantolon almak, kazançlı atılımlar içinde bulunacağına, rızkın temiz olacağına, sevineceğine, vefalı arkadaşa, güler yüzlü genç akrabaya, şöhrete ermeye, büyük mertebeye geleceğine, sosyal yaşamda feraha, yakında öğrenilecek iyi haber almaya, zenginliğe, hayali kurulan bir eşe yorulur. Kimi zaman da kötülükten emin olunacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya, iş kaynaklı üzüntüye, düşmanlığını saklayan akrabaya, sırların ortaya çıkacağına işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle derler ki: Bu rüya zahmetle kavuştuğu yüksek mertebeye, zorluklara göğüs gererek umduğu servete, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği şana, zorlukların sonrasında ümit ettiği haysiyete işarettir.

"Rüyada sarı pantolon almak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile alakalı en sık sorulanlar

rüyada sarı pantolon almak
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya yorumları yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Yaklaşık olarak her gece bir iki saat civarı süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada sarı pantolon almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.