Rüyada sarılmak öpmek görmek

Şehmus Ç.(19) - Ordu sordu : "Hayırlı akşamlar; rüyada sarılmak öpmek görmek açıklar mısınız? "

Rüyada sarılmak öpmek görmek, hoşgörülü genç akrabaya, zorluk çekmeden elde edilen rızka, mutlu zamanlara, sevince erişileceğine, yetenekli bir kişiye, özlemi duyulan bir başarıya, parasal yükü bulunan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, merhametli evlada, kazanılan ziynete, büyük mertebeye geleceğine, yüksek gelire yorulmaktadır. Bazen de sıkıntıya yaşama, fena huylu bir kimse eliyle fenalık görmeye, kötü bir problemle karşılaşılacağına, yalancı bir amire, ticaret alanında problemlere delalet eder. Kimi rüya ilminde önde gelenler şöyle derler: Bu rüya sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği daha iyi kazanca, zorluklara göğüs gererek kazandığı başarıya, zorlukların ardından istediği iyiliğe, meşakkatle birlikte ümit ettiği zafere yorulmaktadır.

"Rüyada sarılmak öpmek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları konusunda en çok merak edilenler

rüyada sarılmak öpmek görmek
  • Aşırı psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka tabirden rüya sahibinin hangi derecede etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara sebep olabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sarılmak öpmek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.