Rüyada şarkı çalması

Keyhan K.(27) - Bayburt sordu : "rüyada şarkı çalması açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada şarkı çalması, sevince ermeye, ticari kazancı yüksek yatırım yapacağına, ilişkisinin iyi olacağına, gelirin temiz olacağına, sağlıklı hayata, anlayışlı yaşlı kadına, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, bereketli geleceğe, vefakar akrabaya, işte mertebeye gelineceğine, zahmetsiz kazanılan kazanca işaret eder. Bir diğer yoruma göre de ticari kayba, sıkıntıya yaşama, sıhhatin tehlike altında olduğuna, hilekar yöneticiye, korkulanın gerçekleşmesine delalettir. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek kazandığı daha iyi kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hayalini kurduğu başarıya, cefa çektikten sonra hak ettiği güce, cefa ile birlikte kavuştuğu temiz kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada şarkı çalması" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin analizleri hakkında merak edilenler

rüyada şarkı çalması
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya diye adlandırılan şey, uyurken görülen garip hallerdir
  • Rüyalar yorumları yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle tabirden rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal problemlere neden olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada şarkı çalması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.