Rüyada sarma içi hazırlamak

Asıf K.(28) - Kahramanmaraş sordu : "Geçen gece size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada sarma içi hazırlamak yorumlar mısınız? "

Rüyada sarma içi hazırlamak, varlıklı yöneticiye, üne erişmeye, sosyal yaşamda mutluluğa, sağlığını kazanmaya, rahatlığa, mutlu geleceğe, yakın zamanda duyulacak mutlu edici değişimlere, vefalı eşe, emniyetli yaşamaya, sevince kavuşulacağına, maddi külfeti bulunan bir kimseden uzak durmaya yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da eğitimsiz bir yöneticiye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceğine, fena niyetli bir kimse eliyle zarar görmeye, can sıkıcı hale gelmeye yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle derler: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra kazandığı daha iyi bir hayata, uzun süren çabaların sonunda hak edilen galibiyete, yardım alarak hasret duyduğu yüksek mertebeye, bir kişiden yardım isteyerek düşlediği mutluluğa delalet eder.

"Rüyada sarma içi hazırlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile alakalı merak edilenler

rüyada sarma içi hazırlamak
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de önemini sürdürmektedir.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada sarma içi hazırlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.