Rüyada savaşa hazırlık yapmak

Emin Ü.(20) - İzmir sordu : "hayırlı günler; Tartışmasız internetteki en ayrıntılı rüya yorumu web sitesi RüyadaNeGörmek.com. Aradığım nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada savaşa hazırlık yapmak yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada savaşa hazırlık yapmak, sağlığa, bol kazanca, gelirin bereketli olacağına, dingin yaşayacağına, isteklerin hayata geçeceğine, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, aydınlık geleceğe, görgülü genç kimseye, mutluluğu bulmaya, kazançlı girişimler içinde bulunacağına, huzurlu olmaya yorulmaktadır. Olumsuz yorum olarak sağlığın yitirileceğine, ticaret sebebiyle üzüntüye, hilekar kişiye, üzülmeye, sıkıntıya hayata yorulmaktadır. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek hasret duyduğu saygınlığa, bir kişiden yardım isteyerek ulaştığı büyük güce, yenilgiden sonra beklediği güce, zorlukla birlikte kavuştuğu mutluluğa delalet eder.

"Rüyada savaşa hazırlık yapmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında bilinmeyenler

rüyada savaşa hazırlık yapmak
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini unuturuz.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuçta kişinin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sıkıntılara yol açabilecek yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada savaşa hazırlık yapmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.