Rüyada savaşta esir olmak

Zafer Ü.(21) - Kırıkkale sordu : "Selamın aleyküm; 3 gece önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada savaşta esir olmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada savaşta esir olmak, dingin bir hayat süreceğine, üne ermeye, getirili yatırım içinde bulunacağına, bonkör akrabaya, kazancın kazançlı olmasına, iyi günlere, sağlıklı bir ömre, becerili bir kimseye, dostluklarında feraha, duygusal yükü bulunan tanıdıktan uzaklaşmaya, işte mevkiye çıkılacağına yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da fakirliğe, sıhhatin yitirileceğine, korkulanın gerçekleşmesine, mutsuzluktan sıyrılamamaya, saklanansırların meydana döküleceğine yorulur. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu ümitsizlikten sonra hak ettiği başarıya, uzun süren çabaların sonunda kazandığı itibara, sıkıntı çekerek kazandığı zafere, sıkıntı çekerek hak ettiği müjdeye yorulmaktadır.

"Rüyada savaşta esir olmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabirleri ile alakalı merak edilenler

rüyada savaşta esir olmak
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Tanımadığımız ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Yaklaşık olarak bir gecede bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu hislerden güçlüdür.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada savaşta esir olmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.