Rüyada sayı rakam görmek

Elifcan Z.(29) - İzmir sordu : "Aradığım hemen hemen tüm yorumlar sitenizde var ama rüyada sayı rakam görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada sayı rakam görmek, servete, iyi sağlığını muhafaza etmeye, mutluluğa kavuşmaya, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, maddi yükü olan akrabadan kurtulmaya, hayallerin hayata geçeceğine, ticari kazancı yüksek iş içinde bulunacağına, aydınlık zamanlara, sevince erişileceğine, huzura kavuşmaya, eşiyle sohbete yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da ferahının kaçacağına, iş sebebiyle sıkıntıya, kedere düşmeye, parasal sıkıntıya, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra hak ettiği ferahlığa, uğraşarak hayalini kurduğu iyi bir geleceğe, zahmet çekerek kavuştuğu toplu kazanca, ümitsizlikten sonra hak edilen servete delalettir.

"Rüyada sayı rakam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar ile ilgili merak edilenler

rüyada sayı rakam görmek
  • Rüyada bir iç ses bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, yabancı insanların adlarını söyler.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, kültürler vs. pek çok faktör ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle sonuçta rüyayı görenin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara neden olacak yorumlamalardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sayı rakam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.