Rüyada şeftali suyu

Hasan Ç.(27) - İzmir sordu : "Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar sitenizde yer buluyor ancak rüyada şeftali suyu açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada şeftali suyu, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, memuriyette mertebeye çıkılacağına, istenilen bir ilişkiye, beceri sahibi bir kimseye, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, maddiyata gelecek berekete, yüksek ticari kazançlara, getirili işler yapacağına, gönül ilişkilerinde feraha, güler yüzlü genç insana, sevince işarettir. Başka görüşlere göre de sıkıntıya düşmeye, karışık bir problemle karşılaşılacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, parasızlığa, maddi kayba işaret eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu zorlukların sonrasında gözlediği haysiyete, sıkıntıyla hak ettiği ticari kazanca, ümitsizlikten sonra gözlediği daha sağlıklı bir hayata, zorlanarak kazandığı şöhrete işarettir.

"Rüyada şeftali suyu" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada şeftali suyu
  • Rüya tabircisi, kesinlikle tabirden rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olacak değerlendirmelerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Düş denilen şey, uyurken görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada şeftali suyu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.