Rüyada seher vaktini görmek

Gülnur A.(20) - Yozgat sordu : "Selamın aleyküm, Sitenizi bir kaç yıldır yakından inceliyorum. Gördüğüm hemen hemen tüm rüyalar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada seher vaktini görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada seher vaktini görmek, manevi yükü olan kişiden uzak durulacağına, sağlıklı yaşamaya, emniyetli olmaya, mala gelecek artışa, eşiyle birlikte eğlenmeye, paranın temiz olmasına, zorluk çekmeden kazanılan servete, bir kaç gün içinde duyulacak sevindirici havadis öğrenmeye, iyi bir başarıya, yüksek ticari kazançlara, dostluklarında başarıya delalet eder. Nadiren de fena niyetli akraba tarafından zarar görmeye, mutsuz edici bir sorunla yüzleşileceğine, yalancı bir kişiye, düşmanlığını saklayan yöneticiye, sefalete işarettir. Kimi ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında kazandığı toplu paraya, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu beceriye, meşakkatle kavuştuğu mevkiye, meşakkatle kavuştuğu hünere yorulur.

"Rüyada seher vaktini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada seher vaktini görmek
  • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Ortalama bir gecede birkaç saat rüya görürüz.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının güçlü olması gerekir.
  • Rüya Tabiri yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız yüzlerdir. Hepimiz hayatımız boyunca binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada seher vaktini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.