Rüyada şehriye çorbası içmek

Zeynep U.(45) - Çorum sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm rüyalar web sitenizde var ama rüyada şehriye çorbası içmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada şehriye çorbası içmek, şöhrete sahip olunacağına, kazancın verimli olacağına, yetenekli bir kişiye, faydalı işler ile meşgul olacağına, güvende yaşamaya, yüksek makama ulaşacağına, dostlarla birlikte gülmeye, imrenilen bir mutluluğa, tez zamanda öğrenilecek müjdeli habere, getirili işler yapacağına, ticari kazancı yüksek girişim yapacağına yorulur. Olumsuz yorum olarak mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, kötü niyetli tanıdık eliyle fenalık görmeye, hilekar yabancıya, fenalık görülmesine, korkulanın başına gelmesine yorulur. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle dediler: Bu rüya uğraşarak hak edilen güce, zorlukların sonrasında beklediği varlığa, uğraşarak ümit ettiği onura, uğraşlarının sonunda hasret duyduğu galibiyete delalettir.

"Rüyada şehriye çorbası içmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri konusunda en sık sorulanlar

rüyada şehriye çorbası içmek
  • Uyandıktan 5 dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Aşırı ruhsal sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada şehriye çorbası içmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.