Rüyada sel gelmesi

Kemal E.(44) - Gaziantep sordu : "Fikrimce rakipleri arasında en detaylı rüya yorumu web sitesi burası. rüyada sel gelmesi yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada sel gelmesi, ticari getirisi yüksek girişimler içinde bulunacağına, rahatlığa, tatlı dilli yaşlı insana, düşkünlükten feraha çıkmaya, kolay elde edilen ziynete, duygusal hayatın iyi gittiğine, paranın temiz olacağına, vefalı akrabaya, tertemiz mala, sevdikleriyle birlikte mutlu olmaya, memuriyette mertebeye gelineceğine delalet eder. Bir diğer yoruma göre de zarar görülmesine, eğitimsiz bir yabancıya, sağlığın yitirileceğine, fena niyetli bir akraba eliyle fenalık görmeye, yalancı bir yöneticiye işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler: Görülen rüya başarısızlıktan sonra kavuştuğu mutluluğa, umudunu kestikten sonra gözlediği ticari kazanca, sıkıntı sonrasında ulaştığı büyük güce, meşakkatle birlikte hak edilen itibarlı mertebeye yorulur.

"Rüyada sel gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları hakkında en sık sorulanlar

rüyada sel gelmesi
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka yorumdan rüya görenin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal problemlere neden olacak değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Belirli bir olay içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, işaretlere bakılarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Zihnimiz sıfırdan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sel gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.