Rüyada sel ne anlama gelir

Nejmal T.(35) - Bayburt sordu : "rüyada sel ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada sel ne anlama gelir, gelire gelecek bolluğa, iyi gelire, sevince, işyerinde terfiye, istenilen bir geleceğe, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, bonkör kadına, zahmetsiz elde edilen mala, mutluluğa kavuşmaya, hayallerin gerçekleşeceğine, problemlerden uzak bir hayatı olacağına yorulur. Nadiren de çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, zalim bir yabancıya, korkuya olmasına, maddi kayba, hilekar düşmana delalettir. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler: Görülen rüya zahmetle istediği ticari kazanca, yardım alarak ümit ettiği temiz kazanca, sıkıntı çekerek düşlediği saygınlığa, zorlukların sonrasında düşlediği mevkiye işarettir.

"Rüyada sel ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada sel ne anlama gelir
  • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, tanışmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif hislerden daha sık görülür.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Ortalama olarak gecede birkaç saat rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada sel ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.