Rüyada şelale taşması

Tahir Ş.(27) - İstanbul sordu : "Açık ara internette bulunan en kapsamlı rüya yorumları web sitesi RüyadaNeGörmek.com. Dün gece size ilettiğim rüyayı gördüm. rüyada şelale taşması yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada şelale taşması, güzel işler yapacağına, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, gelirin hayırlı olacağına, akrabalarla birlikte yaşamaya, ilişkisinin iyi olacağına, ticari kazancı yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, zengin yöneticiye, sakin olacağına, zahmetsiz elde edilen ziynete, iyi gelire, memuriyette mertebeye çıkacağına delalettir. Bir diğer yoruma göre de korkuya gerçekleşmesine, fakirliğe, parasal probleme, sıkıntıdan kurtulamamaya, sıkıntıya yaşantıya delalet eder. Bazı durumlar için de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği beceriye, zorlukların sonrasında hasret duyduğu feraha, kaybettikten sonra hak ettiği galibiyete, zorlukla özlediği hayra yorulur.

"Rüyada şelale taşması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında en sık sorulanlar

rüyada şelale taşması
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da kapalı şekilde geleceğe dair haberler alınır.
  • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya Tabiri uykuda insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Rüya tabiri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada şelale taşması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.