Rüyada şelalenin taşması

Zeki E.(48) - Manisa sordu : "Merhaba, Yorumlarınızı uzun zamandır düzenli olarak inceliyorum. rüyada şelalenin taşması açıklar mısınız? Teşekkür ederim"

Rüyada şelalenin taşması, yakında alınacak mutlu edici değişimlere, mala gelecek fazlalığa, becerikli bir kişiye, mutluluğa kavuşmaya, güler yüzlü genç kadına, hayallerin gerçekleşeceğine, sevince kavuşmaya, birikmiş ziynete, sakin yaşayacağına, güzel gelire, zorluk çekmeden kazanılan ziynete yorulmaktadır. Ender olarak da maddi zorluğa, rahatı kaybetmeye, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, kötülük görülmesine, hoşgörüsüz bir kimseye delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak hasret duyduğu zafere, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği iyi bir geleceğe, ümitsizlikten sonra beklediği şana, zorlukların ardından hasret duyduğu hayra işarettir.

"Rüyada şelalenin taşması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada şelalenin taşması
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici nitelikte olduğu kesinlikle hesaba katılmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını bildirir.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada şelalenin taşması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.