Ruyada serce ev kuşu görmek

Sertuğ R.(43) - Almanya sordu : "Birkaç gün önce garip bir rüya gördüm. ruyada serce ev kuşu görmek açıklar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Ruyada serce ev kuşu görmek, maddi yükü olan dosttan kurtulmaya, varlıklı akrabaya, huzurlu yaşayacağına, aşk hayatının yolunda olduğuna, arkadaşlarıyla eğlenmeye, ticari kazancı yüksek işler içinde bulunacağına, becerikli bir insana, yağmura, yakın zamanda alınacak hayırlı gelişmelere, mutluluğa kavuşmaya, refaha kavuşmaya delalettir. Bunlarla birlikte fesat bir yöneticiye, kederden sıyrılamamaya, sıhhatin bozulacağına, kıymet düşmesine, muhtaç duruma düşmeye işarettir. Bir takım rüya tabircileri şöyle derler: Görülen rüya zamanla kazandığı iyiliğe, zahmetle hak edilen toplu mala, sıkıntılara göğüs gererek beklediği temiz rızka, sıkıntıları aşarak özlediği beceriye işaret eder.

"Ruyada serce ev kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile alakalı bunları biliyor musunuz

ruyada serce ev kuşu görmek
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz ömrümüz sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Ortalama bir kişinin ömrünün ortalama 3te 1ini, farklı bir yorumla yaklaşık 75 senelik bir ömrün 25 senesini uyuyarak geçirir.
  • Rüyalarda bir iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, yabancı kişilerin isimlerini söyler.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.

Yasal Uyarı: "Ruyada serce ev kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.