Rüyada serçe kuşu görmek

Atıf L.(22) - İstanbul sordu : "ruyadanegormek sitesini uzun bir süredir sıklıkla takip ediyorum. rüyada serçe kuşu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada serçe kuşu görmek, şöhrete sahip olunacağına, imrenilen bir başarıya, huzurlu bir hayat süreceğine, becerili bir kişiye, kazancın hayırlı olacağına, hayırlı işlere, hak edilen kuvvete ermeye, zenginliğe, sağlığa, karlı girişimler içinde bulunacağına, salih eşe delalet eder. Kimi zaman da korktuğu şeyden emin olmaya, çözümü zor bir durumla karşılaşılacağına, huzurunun bozulacağına, sefalete, istenmeyen bir problemle karşılaşılacağına yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Bu meşakkatle birlikte kavuştuğu temiz kazanca, sıkıntı sonrasında ulaştığı iyi bir geleceğe, zorlukla hak ettiği huzura, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği daha çok kazanca yorulur.

"Rüyada serçe kuşu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları hakkında bilmedikleriniz

rüyada serçe kuşu görmek
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle yorumdan rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere neden olabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya denilen olgu, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.

Yasal Uyarı: "Rüyada serçe kuşu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.