Rüyada ses çıkmaması

Merve F.(32) - Şırnak sordu : "rüyada ses çıkmaması açıklayabilir misiniz? "

Rüyada ses çıkmaması, zengin akrabaya, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici gelişmelere, ikili ilişkilerde başarıya, aşk hayatının iyi gittiğine, mülke gelecek fazlalığa, özlemi duyulan bir başarıya, ulaşılan güce, vefalı dosta, becerili bir kişiye, güler yüzlü orta yaşlı insana, üne erişmeye yorulur. Olumsuz yorum olarak sevimsiz duruma düşmeye, karışık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, kötülükten emin olmaya, sıkıntıya düşmeye işarettir. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler dediler ki: Görülen rüya zorlukların ardından elde ettiği yüksek mertebeye, cefa ile birlikte düşlediği toplu kazanca, zorlukla kavuştuğu sevince, zorlukları aşarak kavuştuğu az olan kazancının artacağına yorulur.

"Rüyada ses çıkmaması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumlanması ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada ses çıkmaması
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye kendi fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Tahminen bir bireyin hayatının tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla tahminen yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüya yorumları mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular yaşarlar.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada ses çıkmaması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.